Duben 2014

Koženkový náramek se znakem nekonečna

28. dubna 2014 v 17:19 | Zdenas |  Recenze

Koženkový náramek se znakem nekonečna - 6 barev


Připravila jsem si pro Vás recenzi, kde tentokrát budu psát názor na Koženkový náramek se znakem nekonečna, který je vhodným a jemným doplňkem. Tento skvělý náramek se znakem nekonečna najdeš na www.postovnezdarma.cz, kde si můžeš vybrat, jak už bylo zmíněno, že 6 barev - fialová, tmavě modrá, královská modrá, růžová, zelená, světle modrá.

Koženkový náramek je zajímavý znakem nekonečna. Pro všechny milovníky tohoto znaku či snad jenom pro štěstí? Hodí se pro každou příležitost. Znak nekonečna je vyroben ze slitiny a náramek z umělé kůže, přesto je však velice příjemný na dotek. Jeho celková délka je cca 22 cm.


Tento znak patří k těm oblíbeným, jako jsou i sovy, znaky s láskou, korálky a perly - nějaké takové i jiné najdete na webu www.postovnezdarma.cz a určitě si vyberete. Je mnoho způsobů a kombinací, s čím jde sladit tento náramek. Záměrně jsem vybrala fialovou barvu, která lahodí mé duši.

Náramek je skvělým doplňkem a hodí se mi k věcem,
které jsou stylové, spíše volnější a pohodlné.
Volím tedy dvě varianty.
1. varianta: Osoba oblečená do světlého krémového a hlavně volného trička, na kterém může být znak nekonečna, fialový pásek jako doplněk ke kraťasům, co mají efekt roztrhanosti, silonky a krémové baleríny.
2. varianta: Osoba oblečená do delšího trička fialové nebo výstřední barvy, které sladíme s černými nebo výraznějšími legínami a k nim přidáme např. sandálky s hroty, které jsou hned také v módě.

Oba tyto outfity můžeme doplnit ještě nějakými náušnicemi nebo výraznější ozdobou do vlasů. Kombinace oblečení je na Vás, takže směle tvořte své vlastní outfity podle Vašeho osobitého stylu.


Pokud některý z našich doplňků nebo šperků, v našem případě náramek, chceme zvýraznit, musíme volit takové oblečení, které k sobě ladit bude a tak vytvoříme kontrast. Nebojte se ani výraznějšího líčení očí, ale všeho v mírou. :-)

Ke znaku nekonečna jsem našla ještě pár super šperků z www.postovnezdarma.cz, které stojí za shlédnutí. Elastický náramek s kamínky nebo třeba Vícevrstvý náramek - nekonečná láska? I tyto šperky jsou jako doplňky skvostem a dají se různě kombinovat a ladit. Všechny tyto krásné šperky a doplňky najdete v na www.postovnezdarma.cz, přesněji v Nákupní galerii, kde najdete plno skvělých šperků, které Vás jistě zaujmou.

Můj vybraný produkt: Koženkový náramek se znakem nekonečna, mě zaujal nejen svým provedením, ale také tím, že mám ráda tyto znaky a motivy, které jsou nejen v módě, ale jsou také výstřednějšími než kostičky a puntíky.


Na závěr bych chtěla říct, že jsem s náramkem opravdu spokojená. Nosí se velice pohodlně a je příjemný - není vůbec těžký, navíc se dá dále ještě kombinovat s různými doplňky a oblečením, to je velké plus.

Jsem ráda, že jsem měla opět tu možnost na výrobek vytvořit recenzi. Jediné, co bych mohla znovu podotknout, jako u minulé věci, je to, že je delší doba dodání - což činí třeba až 25 dní, ale na druhou stranu je na ni na webu či v objednávce zákazník předem upozorněn.

Více informací a plno dalších skvělých, hezkých šperků a zboží najdete na www.postovnezdarma.cz. Tímto náramkem se s recenzemi neloučím, už se dále můžete těšit na recenze třeba Bílý náramek se sovičkami a perlou nebo Vintage náušnice s modrým kamínkem ve dvou provedeních - sova.


MP3 přehrávač s čtečkou karet s motívem Doraemon

28. dubna 2014 v 17:19 | Zdenas |  Recenze

MP3 přehrávač s čtečkou karet s motívem

MP3 přehrávač s čtečkou karet s motívem Doraemon

Abychom nebyli pořád jenom u šperků a doplňků, tak jsem si pro Vás tentorkát jako další recenzi připravila něco z elektroniky.
Nic z elektroniky tu ještě nebylo, tak mi dovolte Vám představit super MP3 přehrávač s čtečkou karet s motívem Doraemon, který najdete na www.postovnezdarma.cz, kde je i plno jiných a zajímavých přehrávačů.

Je vhodný pro fanoušky této postavičky. Podporuje externí TF karty a může být použit jako TF čtečka karet. Že nevíte, kdo je Doraemon? Doraemon je velký robotický kocour, který přišel do Japonska ze vzdálené budoucnosti. Dělá společnost malému klukovi Nobitovi a na břiše má obří kapsu plnou úžasných vynálezů. V Japonsku je Doraemon jednou z nejslavnějších seriálových postaviček, více si můžete přečíst zde.

Když jsem si tento přehrávač objednávala, nevěděla jsem, že Doraemon je nějak slavný a oblíbený. Líbilo se mi zpracování a design celého přehrávače, tak proto mě oslovil.


Tento přehrávač má plno skvělých vlastností. Vestavěná dobíjecí lithiová baterie, rozhraní 2.0 a je vhodný i jako čtečka karet, což už nese v názvu.
Spolu s přehrávačem Vám také přijde v uzavíratelném pouzdře nabíjecí (datový) kabel a stereo sluchátka.

Tento přehrávač je opravdu skvělá věcička! Je stylový, lehký a po designové stránce vtipný a pěkný. Proto si to zřejmě oblíbila moje dcera, protože ona je na takové věci ujetá. Navíc je také vhodný na cesty do auta, vlaku nebo třeba autobusu, pokud máte někam jet delší trasu.
Přehrávač se nám teprve nabíjí, takže výdrž a kapacitu dopíši později.


Jsem s tímto výrobkem velice spokojená, protože dříve jsem si na cesty brala sluchátka a poslouchala písničky přes mobil, kterému se rychle vybíjela baterka. Teď vezmu přehrávač, sluchátka i telefon, budu poslouchat a telefon mi zůstane alespoň dočasně nabitý.


Na závěr bych chtěla říct, že jsem opravdu moc spokojená, protože tento přehrávač je oprabdu dobrý.
Jsem ráda, že jsem měla tu možnost na něj vytvořit recenzi a doufám, že to není poslední recenze, kterou tu pro Vás dělám.


Jediné, co bych mohla podotknout je to, že je delší doba dodání - což činí třeba až 25 dní, ale na druhou stranu je na ni na webu či v objednávce zákazník předem upozorněn.

Více informací a plno dalších skvělých produktů a vychytávek
Ještě se vrátíme na chvíli k přehrávačům a tady máte další tipy na super přehrávače, jako je třeba MP3 přehrávač ve tvaru kazety - 2 barvy nebo třeba Mp3 přehrávač ve formě náramku.

Pokud přemýšlíte nad tím, že si chcete pořídit nějaké skvělé kousky,
tady pro Vás mám pár tipů z webu


Moc děkuji za tuto super možnost připravovat recenze
a Vám fanouškům za Vaši přízeň. :-)