Červenec 2014

Dámský náhrdelník ve stylu punk a rock

4. července 2014 v 21:22 | Vereniké |  Recenze

Máme tu po měsíci další recenzi a nejedná se ani o motiv sovy, ani o náramky nebo hodinky či přehrávač, ale tentokrát jsem si pro Vás připravila tento ojedinělý, avšak velice zajímavý dámský náhrdelník ve stylu punk a rock.

Pro milovnice punk stylu tu máme i jiné výrobky, jako je třeba sadu stylových náramků nebo také krásnou dámskou kabelku. Ani na milovnice rock stylu se nezapomnělo a pro ně tu jsou legíny s nápisy nebo třeba tyto skvělé nálepky na zeď s motivem kytar.


Ale teď zpět k našemu šperku k recenzi.

Dámský náhrdelník z bižuterního kovu, který se skládá ze tří řetízků. Nejdelší řetízek má 54 cm a druhý řetízek má 28 cm. Tyto dva jsou ozdobeny po celé délce přívěsky a nad nimi je ještě jeden, ten nejkratší řetízek o délce 26 cm, který nemá žádné přívěsky. Vybrat si můžete ze tří barevných kombinací - černé, zlaté či stříbrné.


Já si vybrala stříbrný, protože nosím tmavé oblečení, tak aby mi vyniknul. Protože pokud chceme nějaký z našich šperků a doplňků zviditelnit, musíme volit kontrastní oblečení. Ne vždy je to potřeba a nemusí to být - záleží jenom na Vás, s čím a co budete kombinovat - je to Váš styl.

Proč jsem tento šperk z kategorie náhrdelníků vybrala?
Za 1. to bylo pro to, že se mi líbil pro svůj design.
Za 2. pro to, neboť se mi hodí pro jeden výjimečný den, kam hroty patří.
Za 3. to bude dárek pro moji kamarádku, která punkem/rockem žije.


Tento náhrdelník se hodí na oslavy, párty nebo veřírky. Přímo se to nabízí.
A k této příležitosti jsem si pro Vás připravila i vytvořený outfit, abych Vám ukázala různé variatny, ke kterým se tento náhrdelník velice hodí. Nemusíte se mnou souhlasit - názor je názor - a ten je přeci taky důležitý.


Varianta 1: Zvolila jsem volné černé tričko bez motivů, náhrdelník s hroty a k nim navrhnula koženou bundu. K celému tomuto vršku jsem přidala kožené lesklé užší kalhoty a černé boty na jehlovém podpatku. Tento top se přímo vyzývá obléci si ho na nějaký pořádný večírek a oslnit všechny kolem. Věřte, že Vám bude moc slušet.

Varianta 2: Tu jsem zvolila bílý top na ramínkách a k němu přidala náhrdelník. Dále jsem k celému vršku navrhnula černou dlouhou sukni, která je napůl průhledná a bílé páskové boty na jehlovém podpatku. K celému outfitu jsem ještě přidala další doplňky, jako jsou černé brýle a černá kabelka. I tento top se nabízí na velkou oslavu či večírek, ale i pro všední nošení. Pokud nejste fanynka podpatků, tak je vyměňte za černé balerínky.

Avšak, k čemu náhrdelník budete nosit a kam si ho vezmete, je jenom na Vás.

Jako jednu speciální variantu tu máme outfit, který pro mě speciálně navrhnul dceřin kamarád návrhář a musím říci, že to sladil velice pěkně a celkový outfit se mi velice líbí a dokážu si ho živě představit.


Jemný make-up, odvážnější topy, zvýrazněná osobnost i tvář té, která si ho oblékne. Svůdná, atraktivní a krásná v jednom. To chce být každá - a také že může! :-)


Všechny tyto krásné šperky a doplňky, které se tu recenzují, najdete na www.postovnezdarma.cz, přesněji v Nákupní galerii, kde najdete plno skvělých šperků, které Vás jistě zaujmou.

Můj vybraný: dámský náhrdelník ve stylu punk a rock mě zaujal nejen svým provedením, ale celkově je velice originální a moderně pojatý. Na závěr bych chtěla říct, že jsem s ním velice spokojená a doufám že bude i kamarádka, až zjistí, co jsem si na ní připravila. Nosí se velice pohodlně a to nejen proto, že je lehký a příjemný.

Jediné, co bych mohla znovu podotknout, jako u minulých věcí, je to, že je delší doba dodání - což činí třeba až 25 dní, ale na druhou stranu je na ni na webu či v objednávce zákazník předem upozorněn.

Více informací a plno dalších skvělých, hezkých šperků a zboží ↓

Moc děkuji za náhrdelník do soutěže.
Za měsíc se tu opět objeví nějaký výrobek k recenzi.
Tak mi zachovejte Vaši přízeň.