Září 2014

Oční stíny - 120 různých barev

7. září 2014 v 0:56 | Vereniké |  Recenze
Máme tu hned další recenzi a nejedná se ani šperky či oblečení, ale tentokrát jsem si pro Vás připravila něco jiného, co tu ještě nebylo. Luxusní paletka očních stínů - 120 různých barev, která je dle mého názoru fakt skvostná a naprosto skvělá.


V rubrice Péče o pleť i péči podobné, máme i další skvělé produkty,
jako je třeba křídy na obarvení vlasů, nebo tyto zajímavé barvy očních stínů v tužce.

Zpět ale k mé rozepsané recenzi.

Bohatá sada očních stínů obsahuje 120 různých odstínů.
S takhle obsáhlou sadou si můžete vytvořit dokonalé nalíčení, ať už zvolíte jakkoliv barevné oblečení z Vašeho šatníku, vždycky najdete kombinaci v harmonii stínů a svým oblečením, kdy budete moci přesně sladit a dolaďovat, dokud to dle Vás nebude takové, jaké to chcete mít! :-)


Poštou přijde krabička, v které je paletka zabalená. Při přepravě se mohou některé stíny trošku pochroumat, že jsou rozpraskané a necelé, ale to nic nemění na funkčnosti stínů. Když paletku otevřete, uvidíte jen jedno plato (60 stínů) - to proto, že to druhé plato je hned pod ním. Stačí pouze to první vyndat a přendat na druhou stranu paletky (foto níže).


Paletka obsahuje, jak už se zde psalo, 120 barevných odstínů, které se dají různě kombinovat k očnímu líčení. Její rozměry jsou 23 x 15 x 1,8 cm a váží 480 g.

Paletku jsem nerozbalovala z obalu, co chrání barvy, protože to bude dárek k narozeninám pro mojí sestřičku, ale některé barvy jsou sytější, jiné zase tlumené. Celá paletka je luxusní, skvělé barvy, dobře řešená, praktická a je skvělým dárkem pro někoho, kdo se maluje nebo maluje jiné osoby.Ještě jsem vyfotila, trošku detailněji, jaké barvy tam například můžete najít...


... a také, jak se třeba mohou při přepravě drolit, ale ničemu to nevadí.


Na závěr bych chtěla říct, že jsem s paletkou velice spokojená, jak vypadá a jak přišla a doufám, že se bude líbit i mojí ségře, neboť ona se líčí a vím, že něco podobného dříve měla, ale už to vypotřebovala.

Jediné, co bych mohla znovu podotknout, že se některé ze stínů mohou během přepravy rozlomit/rozdrolit, ale ničemu to nevadí, a to samé, jako u minulých věcí, je to, že je delší doba dodání - což činí třeba až 25 dní, ale na druhou stranu je na ni na webu či v objednávce zákazník předem upozorněn.

Více informací a plno dalších skvělých, hezkých šperků a zboží ↓

Moc děkuji za krásnou paletku stínů.
Tak mi zachovejte Vaši přízeň i pro další recenze.
Doufám, že se Vám ty dočasné líbí. :-)

Tílko s 3D motivem šelmy

7. září 2014 v 0:55 | Zdenas |  Recenze
Máme tu po měsíci další recenzi a nejedná se ani o motiv sovy, ani o náramky nebo náhrdelníky, ale tentokrát jsem si pro Vás připravila toto ojedinělé, avšak velice zajímavé Tílko s 3D motivem šelmy.


Pro milovnice šelem tu máme i jiné výrobky, jako je třeba tygrované šaty s krajkou nebo také krásnou leopardí kabelku. Mezi dalšími skvosty jsem objevila i skvělé hodinky s leopardím vzorem či tyhle luxusní leopardí šaty s černou krajkou.

Ale teď zpět k našemu tílku k recenzi.

Originální tílko s designovým 3D potiskem divokých šelem je vhodné pro muže i ženy - toto tílko je takové unisex, že se hodí pro obě pohlaví.
Milovníci stylové módy si tak přijdou na své.


Tílko je vyrobeno ze směsi bavln.
Na výběr je však ze 3 druhů šelem - lev, šavlozubý tygr, jaguár
a pak také ze 4 velikostí:

Velikost 3: hrudník 90 cm; délka 65 cm
Velikost 4: hrudník 94 cm; délka 67 cm
Velikost 5: hrudník 98 cm; délka 69 cm
Velikost 6: hrudník 102 cm; délka 71 cm

Já si vybrala tu největší velikost, tedy vel. 6, což vychází na XXL.
Tílko s touto velikostí je mi dost volné.

Pokud budete objednávat, tak je dobré mír změřený hrudník, abyste věděli,
zda vzít spíše větší, nebo takové, co budete mít na tělo.
Teď vím, že bych si vybrala o číslo menší. :-)


Jelikož je tílko vyrobeno ze směsi bavln, je velice příjemné na pokožku - jemné a tím pádem se skvěle nosí. Mě osobně je dosti příjemné a ráda ho nosím.

Tílko je vhodné pro každodenní nošení, ale také i pro výraznější nevšední nošení. Touto větou se zase dostáváme k mé oblíbené části a tou je sladění outfitů. Připravila jsem si pro Vás 2 jednoduché varianty. Snad se Vám budou líbit.


Varianta 1: Výraznější nevšedníVarianta 2: KaždodenníÚŽASNÉ TÍLKO, které se SKVĚLE NOSÍ.


Všechny tyto krásné šperky a doplňky, oblečení a kabelky, které se tu recenzují, najdete na www.postovnezdarma.cz, přesněji v Nákupní galerii, kde najdete plno skvělých šperků, které Vás jistě zaujmou.

Moje vybrané: Tílko s 3D motivem šelmy mě zaujalo nejen svým provedením,
ale celkově je velice originální a moderně pojaté. No ne?


Na závěr bych chtěla říct, že jsem s ním velice spokojená a doufám, že mi bude dělat společnost ještě nějakých těch pár let, neboť je opravdu skvělé a nosím ho ráda, jak už jsem říkala. :-)

Jediné, co bych mohla znovu podotknout, jako u minulých věcí, je to, že je delší doba dodání - což činí třeba až 25 dní, ale na druhou stranu je na ni na webu či v objednávce zákazník předem upozorněn.

Více informací a plno dalších skvělých, hezkých šperků a zboží ↓

Moc děkuji za tílko.
Tak mi zachovejte Vaši přízeň i pro další recenze.
Doufám, že se Vám ty dočasné líbí. :-)